Menu

Opis produktu:

Strona główna
Produkty
Porady
Galeria
Kontakt
Mapa strony

Kliknij na wybrany produkt, aby dowiedzieć się więcej.

Markizy
Rolety
Żaluzje
Pionowe
Poziome
Moskitiery
Okna
Parapety
Tkaniny do markiz
Silniki
Strona główna /Produkty /Żaluzje / Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe:

Jeśli masz wyłącznik ze ściemniaczem, możesz regulować intensywność światła sztucznego zgodnie z zapotrzebowaniem. Jeżeli masz żaluzje pionowe, możesz robić dokładnie to samo ze światłem słonecznym. To właśnie dlatego żaluzje pionowe są wręcz idealnym rozwiązaniem do dużych okien i okien widokowych.

Zwarta i prosta konstrukcja żaluzji Faber stanowi dyskretną i dekoracyjną odpowiedź na potrzebę ochrony przed słońcem. Inną, ważną funkcją żaluzji pionowych jest ochrona przed energią cieplną promieni słonecznych, ale też przed spojrzeniami sąsiadów.

Żaluzje pionowe mogą być stosowane w niemal do wszystkich typów okien, równiez do okien o nietypowych kształtach.

Żaluzje pionowe są niezwykle elastyczne i dzięki temu świetnie nadają się do dzielenia pomieszczeń, np. podzielenia większego pokoju na dwie mniejsze sypialnie dla dzieci.

Jakość żaluzji:

Faber oferuje bogatą kolekcję lamel do żaluzji pionowych, w której dostępnych jest wiele różnorodnych materiałów wraz z ich zaletami - począwszy od ekonomicznych poliestrów, poprzez tkaniny zaciemniające aż do trudnopalnych tkanin typu Trevira lub sztywniejszych materiałów z włókien szklanych, które są całkowicie niepalne.

Wszystkie materiały zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z procedurami ISO 9001.

Materiał pochodzi ze strony www.faberpolska.pl