Menu

Opis produktu:

Strona główna
Produkty
Porady
Galeria
Kontakt
Mapa strony

Kliknij na wybrany produkt, aby dowiedzieć się więcej.

Markizy
Rolety
Tekstylne
Aluminiowe
Rzymskie
Żaluzje
Moskitiery
Okna
Parapety
Tkaniny do markiz
Silniki
Strona główna /Produkty /Rolety / Rolety tekstylne

Rolety tekstylne

Opis:

Roletka tekstylna to funkcjonalna i estetyczna zasłona wykonana z tkaniny poliestrowej, łatwa do zamontowania i zapewniająca intymność każdego pomieszczenia. Taki rodzaj zasłony to alternatywne rozwiązanie proponowane do regulacji oświetlenia docierającego z zewnątrz, a także ciekawy element dekoracji wnętrz. Bogata oferta obejmująca kilkaset wzorów i kolorów tkanin pozwala na idealne kompozycje zarówno we wnętrzach mieszkaniowych jak i użytkowych oraz podkreślenie indywidualnego charakteru każdego pomieszczenia. Nowej generacji tkaniny do produkcji roletek są impregnowane i antystatyczne (nie przyciągają kurzu), dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. Roletki występują w kilku systemach, co pozwala na maksymalne dostosowanie oferty do potrzeb Klienta.Roletka VISION osłania wnętrze przed światłem słonecznym - od rozproszenia po całkowite zaciemnienie.

Roletka VISION jest doskonałym elementem wykończenia wnętrza naszych mieszkań, odpowiednio dobrana jest w stanie nadać mu charakter i klimat.

Szeroka gama kolorów i wzorów tkanin pozwala na najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz, dodając uroku w miejscu w którym się przebywa, tworząc właściwą atmosferę do pracy i wypoczynku. Stanowi estetyczne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie.

VISION to nowa jakość wśród systemów zaciemnień wnętrz. VISION jest nowym systemem wśród roletek materiałowych.

System VISION to efekt ustawicznej pracy producentów o dostosowanie tradycyjnych wyrobów do najnowocześniejszych systemów okiennych. Nie musimy się już martwić jak przesłonić okna dachowe. Roletka VISION wyprodukowana z materiału najwyższej jakości całkowicie spełni Państwa oczekiwania.

Doskonały, wykonany z aluminium system oraz nowoczesny design został specjalnie dopasowany do większości typów okien dachowych.

Głębokie prowadnice trzymają materiał nawet wtedy, gdy roleta jest zamocowana prawie równolegle do podłogi a wbudpowany w nie system blokad zatrzymuje automatycznie roletę w wybranych pozycjach.

Roleta "Vision" polecana jest również jako najbardziej komfortowa do okien pionowych.